Hakkımızda

Etkili İletişime Sahip Olmak,

Kendini İyi İfade Edebilmek,

Yalandan ve Manipülasyondan Korunmak,

Duyguları Okuyabilme Becerisine Sahip Olmak.

Biz bu sitede insanların sahip olması gereken yetkinliklere ve içeriklere odaklandık.

mikroifadeleronline.com iki kategoriden oluşmaktadır.

1) Mikro İfadeler Online Antreman Platformu

Mikro ifadeler online antreman platformunda neler var?

Mimikler ortalama 40 ile 500 milisaniye hızla yüzümüzde belirir. Eğitilmemiş bir gözle bu kadar hızlı olan mimikleri yakalamak neredeyse imkansızdır. Mikro İfadeler Online Antreman Platformuyla amacımız testlerle sizin gözlerinizi eğitmektir. Antreman Platformunda gerçek görsellerle hazırlanmış temel, uzmanlık ve profesyonel başlıklarında hazırlanmış 3 bölümden oluşan kategoriler vardır. Her kategoride hazırlanan testler hızları ayarlanabilir ve kendini tekrar etmeyen orijinal fotograflardan oluşur. Bu antremanlarla mimikleri okumayı öğrendiğinizde insanlarla olan iletişim kaliteniz hiç olmadığı kadar iyi olacaktır. İnsanların yüz ifadelerini doğru anlayabilecek ve farkınızı ortaya koyabileceksiniz.

2) Online Eğitimler Platformu

Online eğitimler platformunda neler var?

Online Eğitimler Platformunda konu anlatımlı özgün ve güçlü başlıklar vardır. Eğitimleri hazırlarken hem iş hem de özel hayatınızda ihtiyaç duyacağınız konuları seçtik. Bu konuları anlatırken teoriye boğmadan olabildiğince çok pratik örneklerle içerikleri hazırladık. Beden Dili, Mikro İfadeler, Manipülasyon Teknikleri ve Korunma Yöntemleri, Yalan Yakalama, Müzakere Becerileri, Etkin İnsan Olma Sanatının 20 Kuralı, Retorik: Etkili Konuşmanın Kadim Sırları başlıklardan bazıları. Siz bu başlıklarda yeterli bilgi ve donanıma sahip olduğunuzda farkınızı ortaya koyabilecek ve kendinizi yeterli hissedeceksiniz.

Her iki platformu hazırlamak çok emek ve vakit gerektirdi. Tüm bu serüvende sözlü ve sözsüz iletişimde Türkiye’nin en zengin içeriğine sahip online platformunu kurmayı amaçlamıştık ve işte karşınızdayız.

Eğer siz de kendinizi geliştirmek ve dünya vatandaşı olmak için ihtiyaç duyulan sosyal becerilerde bir kaç adım öne geçmek istiyorsanız, daha fazla vakit kaybetmeyin.

Bir sorunuz ya da geri bildiriminiz olursa bize yazmaktan çekinmeyin: info@mikroifadeler.com

Son Not: Eğitim Grubuna Katıl, Ücretsiz İçeriklerden Faydalan kutucuğuna e-postanızı bırakarak, her ayın 5’i, 15’i ve 25’inde e-postanıza düşecek ücretsiz hap bilgilerle devamlı öğrenme yolculuğumuzda siz de yerinizi alabilirsiniz.